Konstrukční obaly


Citlivé výrobky, přístroje, součástky a díly potřebují obaly na míru. Obaly zhotovené na míru zajišťují pro každý výrobek přesné a vhodné ochranné lůžko, které na stabilních místech nese, citlivé části odlehčuje a chrání. Výstelka absorbuje nárazy, údery a vibrace a tím chrání celý obsah při dopravě.

Obalovou ochranu ovlivňují především tyto faktory:

rozměry, tvar, těžiště, druh výrobku, citlivost (odolnost) na nárazy či otřesy, způsob dopravy či účel použití a speciální požadavky. Nejnovější technologie a různé výrobní způsoby Vám zajišťují kvalitní standard, který vyhoví i nejvyšším nárokům.

K dosažení nejvyšší možné tlumící vlastnosti je třeba používat vhodné materiály: PE, PP, PU, vlnité lepenky, jejich kombinace či spojení s jinými materiály.

Pěnový polyetylén - extrudovaná PE pěna s uzavřenými póry (buňkami). Vyrábí se ve formě desek, kruhových či profilových tyčí a folií. Uzavřená buněčná struktura zajišťuje elasticitu, trvanlivost a odolnost proti tlaku, chemikáliím, hnilobě a vlhkosti. Výrobky zabalené v PE obalech pak během dopravy a skladování zůstávají nepoškozeny. To platí i při opakovaném použití. Různá měrná hmotnost (25 - 150 kg/m3) umožňuje konstrukci obalů pro lehké i robustní výrobky, při zajištění efektivity ochranného balení.

Oblasti použití:

elektrické a elektronické přístroje, měřící přístroje, zdravotní technika a přístroje, sklo, autodíly, servisní technika, letecká technika a přístroje, strojní díly, nástroje, nářadí atd.

Možnost řešení antistatických požadavků.


Bližší INFORMACE OHLEDNĚ OBALŮ naleznete VE FOTOALBU

fotoalbum


Nenašli jste, co jste hledali?
Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se s Vámi spojíme.