KUFRY, KUFŘÍKY, VÝSTELKY, VLOŽKY

 

Podle požadavků zákazníka a účelu použití upravíme i jeho vlastní kufr, případně nabídneme a navrhneme vhodný kufr ze široké nabídky světového trhu. To vše v různém provedení (umělá hmota, hliník, dřevo, plech) a v různých cenových relacích. V naší nabídce naleznete i speciály pro extrémní podmínky, určené například pro armádu či expedice.

Vše zkompletujeme a vybavíme výstelkou.Většina našich kufrů je vybavena výstelkou či výlepem z pěnové umělé hmoty, která přispívá k optimálnímu řešení prezentace a ochrany. Dle způsobu použití a výrobku se vedle vhodného kufru také vybírá druh a materiál výstelky.

Měkká pěna (PU)
nechá se lehce pěchovat a často se používá pro výrobky s malou hmotností. Nopkové-profilované desky se pak používají pro výplně vík a vytěsnění prostoru kufru. Vyrábí se v různých barvách, standardně v barvě antracit.

Tvrdá pěna (PE)
pěchovat se nechá jen v omezeném rozsahu. I předměty větší váhy jsou v tomto materiálu velice dobře drženy a chráněny. Navíc tento materiál dovoluje díky mnohostranným způsobům zpracování zhotovit i velice komplikované vložky. Tvrdá pěna se používá jak pro výplně kufrů určených k prezentaci, tak i pro výplně s ochranným účelem. Standardní pro PE je černá (antracitová) barva. 

Jemná tvrdá pěna (PE)
Tento materiál s větší hustotou buněk je také opticky nejlepší. Díky malým buňkám působí materiál jako hladký povrch. Zvláště u prezentací je tento materiál nenahraditelný. Možné barvy jsou černá, bílá, červená, zelená, modrá a žlutá. Přirozeně jsou možné různé úpravy povrchů a použití dalších materiálů (potažení látkou, hlubokotažené vložky, nosné mezistěny a podobně).

BLIŽŠÍ INFORMACE NALEZNETE VE FOTOALBUlogo Vyteco​​

place Štěpánovice 104 - Klatovy

phone +420 376 322 050
phone_android +420 732 898 326
mail_outline vyteco@vyteco.cz